PopisPožadujeme: minimálně vyučení v oboru Elektrikář, mechanik elektrických zařízení, zkoušky ve vyhl. 50 § min. 5 - jsme schopni obnovit platnost! ŘP skupiny B výhodou!
Náplň práce: instalace, servis a opravy klimatizačních zařízení, chladících zařízení, tepelných čerpadel a vzduchotechniky. Do práce zaučíme!
Kontaktní osoba:
Jan Šink tel.: +420 721 963 684 v době od 7:00 do 18:00 hod.
klimco@klimco.cz Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěKLIMCO, společnost s ručením omezeným- Pracoviště, Dlouhá 318/71a, 747 17 Darkovice Mzda minimálně17000 Kč Mzda maximálně26000 Kč Nastoupit od2019-05-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-04-24T01:58:10

Společnost

KLIMCO, společnost s ručením omezeným
  • KLIMCO, společnost s ručením omezeným
  • Kontakt : Jan Šink
  • Telefon : +420 721 963 684
  • E-mail : klimco@klimco.cz
  • Adresa : KLIMCO, společnost s ručením omezeným- Pracoviště, Dlouhá 318/71a, 747 17 Darkovice

Klíčová slova

zařízení

práce

požadujeme

době

tel

šink

osoba jan

zaučíme kontaktní

vzduchotechniky

čerpadel