PopisPozice: manipulanti skladu
VAŠÍM ÚKOLEM BUDE:
- manipulovat s materiálem, zbožím a obaly, navážet výrobní materiál do výroby a rozdělovat na určené místo
- potvrzovat fyzický příjem materiálu na výrobní sklad (scanner)
- odvážet hotové výrobky na expedici
- zajistit svoz a odvoz obalového materiálu, připravovat kartonové obaly a doplňkový obalový materiál pro potřeby výroby.
POŽADUJEME:
- vzdělání: SOU
- praxe na obdobné pozici minimálně 1 rok
- osobnostní předpoklady: spolehlivost, zodpovědnost
Zaměstnanecké výhody:
jistota a zázemí prosperující a stabilní rodinné společnosti,
práce v moderním a čistém prostředí,
přístup k moderním technologiím,
možnost kariérního růstu,
možnost hrazených přesčasů, měsíční bonusy, roční prémie,
5 týdnů dovolené, bonusový program Cafeterie, závodní stravování
Nástup od 1.3.2019. Mzda: 18 000,- Kč
Kontakt:Voříšková Martina, tel.: 702 018 025, e-mail: m.voriskova@kostal.com
Místo výkonu práce:Kostal Kontakt Systeme GmbH - organizační složka, Čenkov č.p. 8

Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostNepřetržitý provoz PracovištěČenkov 8, 262 23 Jince Mzda minimálně18000 Kč Nastoupit od2019-03-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-02-27T01:58:10

Společnost

Kostal Kontakt Systeme GmbH - organizační složka
  • Kostal Kontakt Systeme GmbH - organizační složka
  • Kontakt : Martina Voříšková
  • Telefon : +420 702 018 025
  • Adresa : Čenkov 8, 262 23 Jince

Klíčová slova

materiál

moderním

materiálu

obaly

výrobní

hrazených

prémie5

roční

bonusy

měsíční