PopisA02 z:10/5/2018 (ZamK)
Požadujeme:
- min. VŠ zvdělání (Bc.)
- korejský jazyk na úrovni rodilého mluvčího
- pokročilá úroveň anglického jazyka
Náplň práce:
- řízení a koordinace logistických, distribučních a skladovacích procesů, jejich zlepšování v organizaci
- koplexní řízení skladových jednotek, komunikace s dodavateli, zákazníky a klíčovými partnery v anglickém i korejském jazyce
- práce s korejským SW systémem v korejském jazyce
- vedení příslušné dokumentace v korejském a anglickém jazyku
- vedení a koordinace zaměstnanců, rozdělování úkolů a kontrola jejich plnění, motivování, hodnocení.
Kontakt e-mailem viz výše. Minimální vzděláníBakalářské SměnnostJednosměnný provoz PracovištěHyundai Glovis Czech Republic s.r.o. - PZ Nošovice, průmyslová zóna Nošovice Mzda minimálně50000 Kč Nastoupit od2018-05-09

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-02-27T01:58:10

Společnost

Hyundai Glovis Czech Republic s.r.o.
  • Hyundai Glovis Czech Republic s.r.o.
  • Kontakt : Michaela Adámková
  • Telefon : +420 558 408 122
  • Adresa : Hyundai Glovis Czech Republic s.r.o. - PZ Nošovice, průmyslová zóna Nošovice

Klíčová slova

korejském

anglickém

jazyce

vedení

koordinace

řízení

a02z1052018zamk požadujeme

příslušné

partnery

práce