PopisPrvní kontakt se zaměstnavatelem e-mailem.
Požadujeme:
- VŠ vzdělání technického směru
- Optimálně 10 let praxe v oblasti strojírenské technologie, tvorby technologických
- postupů, znalost trhu zpracování kovu, čtení výkresů a technické dokumentace, znalost technologie a výroby vzduchových a plynových ložisek
- Slovem a písmem AJ, RJ plynulá
- dobrá znalost MS Office
Náplň práce:
- Vedení, školení, motivace a hodnocení týmu montérů nebo odborných týmů tvůrčích technických specialistů.
- Spolupráce s oddělením technologie a konstrukce, výroby.
- Řešení technických detailů ve spolupráci s dalšími odděleními a výrobou a to ohledně vzduchových a plynových ložisek.
- Sestavování specifikací a termínových plánů.
- Reporting vedení společnosti.
- Analýza výsledků zkoušek.
- tvorba a určování technologických postupů, technologické karty pro zajištění přípravy výroby vzduchových a plynových ložisek
- určení materiálu, nástrojů, všechno potřebného pro realizaci stanovených úkolů
- zkoušení a případně i vývoj nových technologických postupů
- zajištění technologické přípravy, technologických změn v pracovních postupech a specifikace množství a druh materiálů
- kontrola jakosti a provedení technické zkoušky
- zavedení nových technologických postupů do výroby
- výroby
- Dodržování zásad BOZP a protipožárních předpisů
Souhlas zaměstnavatele s modrou kartou

Minimální vzděláníVysokoškolské SměnnostJednosměnný provoz PracovištěTuřanka 858/98a, Tuřany, 627 00 Brno 27 Mzda minimálně48000 Kč Mzda maximálně60000 Kč Nastoupit od2019-04-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-04-30T01:58:18

Společnost

MIRAI INTEX s.r.o.
  • MIRAI INTEX s.r.o.
  • Kontakt : Victorie Bartová
  • E-mail : v.bartova@mirai-intex.cz
  • Adresa : Tuřanka 858/98a, Tuřany, 627 00 Brno 27

Klíčová slova

technologických

znalost

technologie

plynových

vzduchových

výroby

technické

přípravy

technických

nových