PopisPOŽADUJEME
Min. SOU, SŠ
Znalost práce na PC
Ochotu pracovat v třísměnném provozu
Praxe v oboru výhodou
Znalost SAP výhodou
NÁPLŇ PRÁCE
Fyzický i účetní příjem hotové výroby do skladu
Příprava expedice dle požadavku zákazníka
Kontrola expedic
Řízení parku přebalování
Práce v programu SAP
NABÍZÍME
Zaměstnání ve stabilní společnosti s neustálým růstem - 23 let v ČR
Pracovní poměr na dobu neurčitou
5 týdnů dovolené a další volno nad rámec ZP
Příplatky až 4 000Kč měsíčně - dle kolektivní smlouvy a zákoníku práce
13. mzda
Docházkový benefit 16 000Kč ročně
Příspěvek na penzijní a životní pojištění - min. 1 200Kč měsíčně
Příspěvky na rekreaci, sport, zdraví a kulturu (cafeterie) - min. 4 000Kč ročně
Stravování přímo v závodě (20-30Kč menu)
První kontakt: Mgr. Kalábová tel. 382 901 301 nebo NA ADRESE VLADISLAVOVA 250, PÍSEK.

Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostTřísměnný provoz PracovištěS. n. o. p. cz a.s. - pracoviště, U Vodárny 1506, Budějovické Předměstí, 397 01 Písek 1 Mzda minimálně20000 Kč Mzda maximálně25000 Kč Nastoupit od2019-04-24

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-04-24T01:58:10

Společnost

s. n. o. p. cz a.s.
  • s. n. o. p. cz a.s.
  • Kontakt : Vendula Kalábová
  • Telefon : +420 382 901 301
  • E-mail : vkalabova@snop.eu
  • Adresa : S. n. o. p. cz a.s. - pracoviště, U Vodárny 1506, Budějovické Předměstí, 397 01 Písek 1

Klíčová slova

000kč

dle

min

požadujeme min

200kč

pojištění

životní

penzijní

ročně příspěvek