PopisKontakt telefonicky nebo e-mailem nabor@bednarfmt.com.
Požadavky:
- vzdělání nerozhoduje, podmínkou je aktivní přístup
- odpovědnost a spolehlivost
- schopnost týmové spolupráce
- ochota pracovat v 3 směnném provozu
- základy práce s PC a praxe s VZV výhodou
- fyzická zdatnost (manipulace s těžkými břemeny)
Náplň práce:
- výdej dílů pro montáž
- nakládání a vykládání materiálu
Nabízíme:
- nástupní mzda 140,- Kč/hod., náborový příspěvek 10.000,- Kč
- osobní ohodnocení až 20% ze mzdy (po zkušební době)
- 5 týdnů dovolené, příspěvek na stravování, příspěvek na dopravu od 25 km
- odměna za 100% přítomnost, příspěvek na pojištění odpovědnosti za škodu při výkonu práce.

Minimální vzděláníZákladní + praktická škola SměnnostTřísměnný provoz PracovištěBEDNAR FMT s.r.o. - pracoviště Dlouhá Ves 188, Dlouhá Ves 188, 516 01 Rychnov nad Kněžnou Mzda minimálně21000 Kč Mzda maximálně26000 Kč Nastoupit od2019-05-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-05-10T03:07:31

Společnost

BEDNAR FMT s.r.o.
  • BEDNAR FMT s.r.o.
  • Kontakt : Klára Bečvarovská
  • Telefon : +420 727 842 331
  • E-mail : nabor@bednarfmt.com
  • Adresa : BEDNAR FMT s.r.o. - pracoviště Dlouhá Ves 188, Dlouhá Ves 188, 516 01 Rychnov nad Kněžnou

Klíčová slova

příspěvek

práce

kontakt

ohodnocení

nakládání

vykládání

materiálu nabízíme

nástupní

mzda

kčhod