PopisAKTUALIZACE 19.3.2019
První kontakt písemný!!!
- zasláním písemné nabídky na e-mail: f.chovanec@gastromach.cz

Zaměstnavatel požaduje:
- znalost AJ psané slovo - porozumnění v textu, analytické schopnosti
- samostatnost
- praxe v oboru IT (např. správce sítě, specialista IT)
- ŘP sk. B

Pracovní náplň:
- správa HARDWARE včetně telekomunikačních zařízení, instalace a nastavení IT zařízení, správa a nastavení interní sítě (Active directory), Office 365, IT podpora běžných uživatelů (kolegů), implementace Salesforce (zajistíme proškolení, zkušenost vítána), pomoc a podpora na projektech - docházkový systém, automatizace skladů, atd., internet věcí v oblasti gastrotechnologií, nastavení, správa a úpravy v CRM prostředí Soft4Sale a Salesforce, znalost Google analytics a marketingové nástroje Google výhodou, tvorba nových a aktualizace stávajícíh webů na platformě wordpress s externisty, apod.

Zaměstnavatel nabízí:
- příspěvek na sociální připojištění / životní pojištění
- mobilní telefon s datovým tarifem
- notebook
Minimální vzděláníÚSV SměnnostPružná pracovní doba PracovištěGASTRO MACH, s.r.o. - pracoviště, Za Podjezdem 449/9, Bukovice, 790 01 Jeseník 1 Mzda minimálně25000 Kč Nastoupit od2019-04-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-03-21T03:14:00

Společnost

GASTRO MACH, s.r.o.
  • GASTRO MACH, s.r.o.
  • Kontakt : František Chovanec
  • Telefon : +420 777 738 549
  • E-mail : f.chovanec@gastromach.cz
  • Adresa : GASTRO MACH, s.r.o. - pracoviště, Za Podjezdem 449/9, Bukovice, 790 01 Jeseník 1

Klíčová slova

správa

nastavení

znalost

sítě

google

zařízení

podpora

aktualizace

salesforce

internet