PopisUKLÍZEČ/-KA
- PP na dobu neurčitou, nástup 1.5.2019
- Požadujeme: dobrý zdravotní stav, pečlivost, spolehlivost, trestní bezúhonnost
- Náplň práce: provádění běžného úklidu v přiděleném objektu (chodby, schodiště, kanceláře, kuchyňky, sociální zařízení, další prostory).
- Základní platové zařazení v 2 platové třídě podle § 5, odst. 2) pís. a) NV č. 341/2017Sb. v platném znění je závislé na počtu let započitatelné praxe + osobní příplatek po zkušební době.
- Nabízíme: 5 týdnů dovolené, 5 dnů indispozičního volna, příspěvek na penzijní připojištění, dětské tábory a stravu
- V případě zájmu nám zašlete životopis na e-mail: jana.rozsypalova@pcr.cz Minimální vzděláníZákladní + praktická škola SměnnostJednosměnný provoz PracovištěMinisterstvo vnitra ČR - SLZ PP Praha, Bidlova 429/3, 500 03 Hradec Králové 3 Mzda minimálně13350 Kč Mzda maximálně15570 Kč Nastoupit od2019-05-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-02-27T01:58:10

Společnost

Ministerstvo vnitra ČR
  • Ministerstvo vnitra ČR
  • Kontakt : Jana Rozsypalová
  • Telefon : +420 974 569 514
  • Adresa : Ministerstvo vnitra ČR - SLZ PP Praha, Bidlova 429/3, 500 03 Hradec Králové 3

Klíčová slova

platové

uklízečka

nabízíme

platném

znění

závislé

počtu

let

započitatelné

praxe