PopisPLÁNOVAČ VÝROBY

Náplň práce
• Dohled nad plánováním v oblasti výroby
• Kontrola vytíženosti strojů
• výběr dodavatelů
• častá komunikace se zákazníkem a dodavateli
• příprava rozpočtů a plánů úspor
• úzká spolupráce s partnery v Číně

Požadujeme:
• SŠ/VŠ technické vzdělání nebo zkušenost ve strojírenství- Zájem o energetické strojírenství
• Aktivní znalost anglického jazyka velkou výhodou
• Časová flexibilita
• Obchodní duch
• Orientace na výsledek, velmi dobré obchodní, technické, komunikační a prezentační dovednosti
• Řidičský průkaz sk. B

Nabízíme
• 25 dní dovolené
• Příspěvek na penzijní, životní pojištění
• Závodní stravování zcela zdarma
• Možnost výuky AJ zdarma
• Zajímavou a samostatnou práci
• Po půlroční době určité následuje prodloužení pracovního poměru na dobu neurčitou

Nástup: dohodou
Místo výkonu práce: Brno

V případě Vašeho zájmu zašlete strukturovaný životopis na e-mailovou adresu nejedla@ekolbrno.cz.
Minimální vzděláníÚSO s maturitou (bez vyučení) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěEKOL Energo, Zaoralova 2832/7, Líšeň, 628 00 Brno 28 Mzda minimálně25000 Kč Mzda maximálně40000 Kč Nastoupit od2019-03-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-02-26T16:35:04

Společnost

EKOL, spol. s r.o.
  • EKOL, spol. s r.o.
  • Kontakt : Irena Nejedlá
  • Telefon : +420 602 106 750
  • Adresa : EKOL Energo, Zaoralova 2832/7, Líšeň, 628 00 Brno 28

Klíčová slova

technické

výuky

určité

době

půlroční

práci po

samostatnou

zdarma zajímavou

zdarma možnost

prodloužení