PopisJsme Inex Spedition s.r.o. Naším cílem je poskytovat komplexní dopravní a logistické služby nad rámec očekávání. Rozvíjíme pozici leadera v regionu v oblasti komplexního portfolia poskytovaných dopravních služeb. Jsme atraktivním zaměstnavatelem s příjemným pracovním prostředím, moderním autoparkem a systémem řízení podporovaným aktuálními IT technologiemi. Více o nás na www.inexspedition.cz

Dispečer/ka pro mezinárodní dopravu - Trutnov / HPP

Pracovní náplň
Odpovědnost za vytížení flotily FRIGO - 12 vozů MKD
Komunikace se stávajícími a novými zákazníky
Práce s databankami přeprav
Aktivní komunikace s řidiči
Plánování optimálních tras pro řidiče
Podpůrná a kontrolní činnost řidičů (zabezpečení, náklady)

Požadujeme
Vyučení případně SŠ
AJ na komunikativní úrovni
Chuť učit se novým věcem
Aktivní práce na PC (excel)
Obchodně orientovaná osobnost
Orientace na dosažení cíle
Dostatečná časová flexibilita - pouze jednosměnný provoz
Zeměpisná orientace v prostoru EU
Místo výkonu práce Trutnov

Nabízíme
Celkové mzdové ohodnocení až 45 000,-
Naše benefity
Stravenky
Výuka AJ
Zázemí malé rodinné firmy
Individuální hodnocení
Možnost kariérního růstu

V případě Vašeho zájmu o naši inzerovanou pozici nám neváhejte zaslat váš životopis na email: info@kmosek.com. Těšíme se na Vaše reakce. Mgr. Petr Kmošek (HR Interim manažer)

Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěŽitná 541, Poříčí, 541 03 Trutnov 3 Mzda minimálně35000 Kč Mzda maximálně45000 Kč Nastoupit od2019-04-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-02-27T10:30:52

Společnost

INEX SPEDITION s.r.o.
  • INEX SPEDITION s.r.o.
  • Kontakt : Petr Kmošek
  • Telefon : +420 605 733 267
  • Adresa : Žitná 541, Poříčí, 541 03 Trutnov 3

Klíčová slova

práce

pozici

orientovaná

eu místo

prostoru

orientace

provoz zeměpisná

jednosměnný

flexibilita

časová