PopisPracovní náplň:
* Technická pomoc pro zahraniční servisní partnery spojená s občasnými servisními výjezdy do zahraničí

Požadujeme:
* SŠ/VŠ technického směru (nejlépe obor elektro)
* Ochota cestovat (servisní výjezdy do zahraničí)
* Znalost francouzštiny podmínkou
* Znalost jiných světových jazyků výhodou
* Řidičský průkaz skupiny B
* Spolehlivost, zodpovědnost a samostatnost
* Pozitivní přístup k řešení úkolů
* Technická zručnost

Nabízíme:
* Perspektivu ve stabilní a stále se rozvíjející firmě
* Možnost seberealizace - odborný a profesní růst
* Odpovídající platové ohodnocení
* Příspěvek na stravování
* Jazykové a další vzdělávací kurzy
Minimální vzděláníÚSO s maturitou (bez vyučení) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěTEDOM a.s.- pracoviště Výčapy, Výčapy 195, 674 01 Třebíč 1 Mzda minimálně27000 Kč Mzda maximálně30000 Kč Nastoupit od2019-05-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-03-29T14:06:50

Společnost

TEDOM a.s.
  • TEDOM a.s.
  • Kontakt : Zdeňka Malá
  • Telefon : +420 953 311 003
  • E-mail : zdenka.mala@tedom.com
  • Adresa : TEDOM a.s.- pracoviště Výčapy, Výčapy 195, 674 01 Třebíč 1

Klíčová slova

servisní

výjezdy

pracovní

rozvíjející

zodpovědnost

samostatnost pozitivní

přístup

řešení

úkolů technická