PopisPracoviště: Ostrava - Hrabová
Kontakt: telefonicky v pracovní dny od 9:00 do 17:00 hod. na č. 733 715 261, 800 400 201 nebo e-mailem: kneiflovaov@pracanti.eu

Náplň práce:
- práce na výrobní lince nebo úseku lisovny
- obsluha robotických svařovacích zařízení
- práce je vhodná jak pro muže, tak pro ženy
- práce v třísměnném (PO-PÁ/8h) nebo nepřetržitém (12h) provoze

Požadujeme:
- zodpovědný přístup k práci
- manuální zručnost
- spolehlivost

Benefity: Zaměstnání v prostředí mezinárodní společnosti, přátelský kolektiv, dlouhodobou spolupráci, výkonnosti bonusy/prémie, zálohový systém na týdenní bázi, stravenky v hodnotě 85Kč.
Minimální vzděláníZákladní + praktická škola SměnnostNeurčeno PracovištěPracanti s.r.o. - Ostrava - Hrabová, Ostrava - Hrabová Mzda minimálně14000 Kč Mzda maximálně18000 Kč Nastoupit od2019-03-11

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-03-01T01:57:21

Společnost

Pracanti s. r. o.
  • Pracanti s. r. o.
  • Kontakt : Veronika Kneiflová
  • Telefon : +420 733 715 261,800 400 201
  • Adresa : Pracanti s.r.o. - Ostrava - Hrabová, Ostrava - Hrabová

Klíčová slova

práce

pracoviště

kolektiv

práci

manuální

zručnost

spolehlivostbenefity

zaměstnání

prostředí

mezinárodní