PopisPopis pozice:
* servis kogeneračních jednotek (běžná údržba, opravy a poruchy, větší opravy zařízení)
* držení hotovostní služby
* flexibilní pracovní doba dle požadavků zákazníků
* v servisní posádce jezdí dva lidé (mechanik a elektrikář)
* servisní základna Bohumín-Vrbice, kde se rovněž nachází sklad náhradních dílů
Požadujeme:
* min. SOU v oboru automechanik, mechanik, opravář zemědělských strojů
* řidičský průkaz sk. B
* praxe v oboru výhodou
* manuální zručnost
* znalost práce na PC
* znalost cizích jazyků výhodou
* spolehlivost, zodpovědnost a samostatnost
* pozitivní a tvůrčí přístup k řešení úkolů
Nabízíme:
* perspektivu ve stabilní a stále se rozvíjející firmě
* možnost seberealizace – odborný a profesní růst
* odpovídající platové ohodnocení
* k dispozici služební vůz, notebook, mobilní telefon
* vzdělávací kurzy
* firemní benefity (dovolená navíc, 3 dny zdravotního volna, finanční bonus za docházku bez absence…)
Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěTEDOM a.s.-pracoviště Paskov, Rudé armády 637, 739 21 Paskov Mzda minimálně23000 Kč Mzda maximálně28000 Kč Nastoupit od2019-05-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-03-29T14:06:50

Společnost

TEDOM a.s.
  • TEDOM a.s.
  • Kontakt : Zdeňka Malá
  • Telefon : +420 953 311 003
  • E-mail : zdenka.mala@tedom.com
  • Adresa : TEDOM a.s.-pracoviště Paskov, Rudé armády 637, 739 21 Paskov

Klíčová slova

oboru

mechanik

opravy

profesní

odborný

seberealizace

firmě možnost

rozvíjející

stále

stabilní