PopisPracoviště: Brníčko č.p. 1564, Uničov. Nástup možný ihned.
Požadujeme:
- středoškolské vzdělání technického směru s maturitou,
- řidičský průkaz skupiny B
- flexibilitu, operativnost, schopnost řídit lidi a samostatnost
- vysoké pracovní nasazení
- komunikativnost a zodpovědnost
- práci na PC - MS Office
- chuť se vzdělávat, učit se nové věci.
Nabízíme:
- práci v perspektivní společnosti
- motivační odměňovací systém
- možnost profesionálního a osobního růstu
- firemní benefity.
Náplň práce:
- řízení výrobních pracovníků na svařovně, rozdělování práce zámečníkům, svářečům, rovnačům, rýsovačům.
- technické poradenství v oblasti svařování,
- práce na PC a IS HELIOS.
Kontakt možný POUZE na e-mail: a.valuchova@inmase.cz. Minimální vzděláníÚSO (vyučení s maturitou) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěBrníčko 1564, 783 91 Uničov 1 Mzda minimálně25000 Kč Nastoupit od2019-03-15

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-02-28T01:57:31

Společnost

Industrial Machine Service s.r.o.
  • Industrial Machine Service s.r.o.
  • Kontakt : Anna Valuchová
  • Telefon : +420 602 102 337
  • Adresa : Brníčko 1564, 783 91 Uničov 1

Klíčová slova

práce

možný

práci

pracoviště

řízení

motivační

odměňovací

systém

možnost

profesionálního