PopisPožadavky:
min. 3 roky praxe v oblasti údržby, SOU - platná Vyhl. Č. 50/78 Sb. § 6 nebo 7 do 22kV, UCL (Úřad civilního letectví) ověření spolehlivosti ve smyslu § 85e a násl. zákona č. 49/1997 Sb.,
školení v oblasti ochrany civilního letectví určeno pro známého odesílatele - certifikát C3,
práce na PC - MS Office, znalost řídícího systému Honeywell - výhodou
zkouška kotelníka, řidičský průkaz sk. B

Pracovní náplň:
provádění pravidelné "preventivní" údržby systémů Facility, dle plánu údržby, v rámci oddělení Technology,
provádění "reaktivní" údržby na základě hlášení, nebo přímé detekce problému,
práce s elektrickým zařízením, práce s technickou dokumentací,
odpovědnost za provedenou práci a pořádek na pracovišti,
řídí se požadavky systému managementu kvality a environmentálními a bezpečnostními předpisy a dále dle platných směrnic a pravidel v rámci společnosti

Nabízíme:
stabilní pracovní místo v silné nadnárodní společnosti
flexibilní prostor pro vlastní seberealizaci a možnost profesního růstu
práci na HPP, odpovídající platové podmínky
možnost využít příspěvku od zaměstnavatele na penzijní pojištění
možnost využít Multisport kartu
jedná se o práci v čistém prostředí, vybaveném moderní a vyspělou technikou např. řídicí systém Honeywell (centrální řízení technologií) a systémem CAFM (elektronické plánování a sledování údržeb). Práce s těmito zařízeními umožňuje osobní zvyšování znalostí v oboru a možnost rozšířit si i profesní kvalifikaci.
- je to práce v kolektivu zaměřeném na údržbu technologií budov sestávajícím se čtyř členů v každé směně, kteří pracují ve čtyř směnném provozu ve dvanáctihodinových cyklech. Část úkolů na každý den si týmy určují sami s ohledem na aktuální situaci. Tento systém jim umožňuje flexibilní rozdělení měsíčního plánu prací a tím snižuje každodenní stres.
- Na této pozici není činnost jednotvárná a umožňuje tvůrčí přístup.
Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostDvousměnný provoz PracovištěISS Facility Services s.r.o. Kladno, Pracoviště LEGO PRODUCTION, Billundská 2757, Kročehlavy, 272 01 Kladno 1 Mzda minimálně30000 Kč Mzda maximálně40000 Kč Nastoupit od2019-05-02

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-05-03T02:36:27

Společnost

ISS Facility Services s.r.o.
  • ISS Facility Services s.r.o.
  • Kontakt : Věra Patočková
  • Telefon : +420 770 157 029
  • E-mail : Sandra.svobodova@cz.issworld.com
  • Adresa : ISS Facility Services s.r.o. Kladno, Pracoviště LEGO PRODUCTION, Billundská 2757, Kročehlavy, 272 01 Kladno 1

Klíčová slova

údržby

práce

umožňuje

využít

systému

možnost

systém

technologií

práci

rámci