PopisNáplň práce:
- zkouší, oživuje, konfiguruje a kalibruje elektronické sestavy (osazené DPS, podsestavy, moduly) nebo celé přístroje
- provádí jednoduché montáže na sestavách nebo přístrojích
- hledá chyby a jejich příčiny
- odstraňuje a opravuje chyby (pájení, montáž, nastavení dle pracovního postupu)
- pracuje s konstrukční a výrobní dokumentací - osazovací výkresy, schémata zapojení, montážní výkresy ad.
- provádí kalibrace, údržbu a seřizování měřícího vybavení
- podílí se na řešení konstrukčních či jiných technických potíží
Požadujeme:
- samostatnost, aktivní přístup, flexibilita, odpovědnost
- ochotu se dále vzdělávat
Zaměstnanecké výhody: příspěvek na penzijní připojištění, podnikové stravování,dovolená navíc,jízdní výhody.
Kontaktní osoba pro uchazeče: pí Hana Rodová, tel.: 388 452 254, e-mail: hana.rodova@rohde-schwarz.com, kariérní stránky zaměstnavatele https://www.career.rohde-schwarz.cz/cz/kariera/start/

Minimální vzděláníÚSV SměnnostTřísměnný provoz PracovištěŠpidrova 49/56, Vimperk III, 385 01 Vimperk Mzda minimálně20700 Kč Mzda maximálně35000 Kč Nastoupit od2018-01-15

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-04-01T12:36:39

Společnost

ROHDE & SCHWARZ závod Vimperk, s.r.o.
  • ROHDE & SCHWARZ závod Vimperk, s.r.o.
  • Kontakt : Hana Rodová
  • Telefon : +420 388 452 254
  • E-mail : hana.rodova@rohde-schwarz.com
  • Adresa : Špidrova 49/56, Vimperk III, 385 01 Vimperk

Klíčová slova

chyby

výkresy

provádí

náplň

ochotu

odpovědnost

flexibilita

přístup

aktivní

samostatnost