Popismísto výkonu práce: Střední č.p. 57/7, Veleslavín, 162 00 Praha 616
kontakt: Rohlová Markéta, tel.: 235 094 324, e-mail: rohlova@beko-plm.cz
Náplň práce:
o Participace na vývoji světlených systémů pro automobilový průmysl (přední / zadní osvětlení)
o Spolupráce s projektovým týmem vč. optiků a konstruktérů v mezinárodním prostředí
o Komunikace s dodavateli, řešení technických otázek
o Vytváření technických podkladů a specifikací dle požadavku zákazníka
o Lokalita: Nový Jičín, Praha
Požadujeme:
o SŠ/VŠ - vzdělání elektrotechnického směru, praxe není nutná
o Základní uživatelská znalost nástrojů pro návrh PCB (OrCAD, Eagle, Altium)
o Znalost problematiky při osazování a výrobě desek plošných spojů
o Znalost AJ na komunikativní úrovni
o Spolehlivost, zodpovědnost, pečlivost
o Rychlá adaptace na nové prostředí
o Ochotu učit se novým věcem
o Ochotu cestovat v rámci ČR i zahraničí
Nabízíme Vám:
o Práci pro renomované zákazníky
o Individuální finanční ohodnocení
o Odborný i pracovní růst
o Příjemné pracovní prostředí
o Firemní bonusy, příspěvky na dovolenou, penzijní pojištění, stravenky,služební automobil, mobil, možnost služebního bytu, teambuildingy, kafeterie, multisposport karta
o Možnost práce v zahraničí
o Pobočky: Liberec / Praha / Brno / Plzeň / Bratislava / Žilina
Minimální vzděláníÚSO s maturitou (bez vyučení) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěB E K O Engineering, spol. s r.o. 001, Střední č.p. 57/7, Praha 6 - Veleslavín Mzda minimálně25000 Kč Mzda maximálně35000 Kč Nastoupit od2019-03-05

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-03-06T02:18:45

Společnost

B E K O Engineering, spol. s r.o.
  • B E K O Engineering, spol. s r.o.
  • Kontakt : Markéta Rohlová
  • Telefon : +420 235 094 324
  • E-mail : rohlova@beko-plm.cz
  • Adresa : B E K O Engineering, spol. s r.o. 001, Střední č.p. 57/7, Praha 6 - Veleslavín

Klíčová slova

pracovní

práce

technických

místo

finanční

zákazníky o individuální

renomované

vám o práci

zahraničínabízíme

rámci