PopisPožadujeme: Minimálně SŠ vzdělání, praxe mzdové účetní minimálně 5 let, znalost mzdových předpisů a zákoníku práce, znalost školského prostředí, práce na programu Vema výhodou
Náplň práce: Vedení mzdové evidence zaměstnanců, výpočet jednotlivých složek mzdy, komunikace s orgány státní správ (OSSZ, ZP, FÚ, statistika), vedení personální agendy.
Nabízíme: Příspěvek na stravování, penzijní připojištění, rekreace, kultura
Plat 20.000,- Kč až 26.000,-, dle započítané praxe Minimální vzděláníÚSO s maturitou (bez vyučení) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěDukelská 260/13, České Budějovice 6, 370 01 České Budějovice 1 Mzda minimálně20000 Kč Mzda maximálně26000 Kč Nastoupit od2019-09-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-02-28T01:57:31

Střední průmyslová škola strojní a elektrotechnická, České Budějovice, Dukelská 13
  • Střední průmyslová škola strojní a elektrotechnická, České Budějovice, Dukelská 13
  • Kontakt : Jaroslav Koreš
  • Adresa : Dukelská 260/13, České Budějovice 6, 370 01 České Budějovice 1

Klíčová slova

práce

minimálně

praxe

mzdové

znalost

vedení

agendy nabízíme

státní

správ

ossz