PopisJsme Inex Spedition s.r.o. Naším cílem je poskytovat komplexní dopravní a logistické služby nad rámec očekávání. Rozvíjíme pozici leadera v regionu v oblasti komplexního portfolia poskytovaných dopravních služeb. Více o nás na www.inexspedition.cz

Technik/čka vozového parku - Mladá Boleslav HPP

Pracovní náplň
Péče o technický stav vozového parku
Vedení příručního skladu + výdej materiálu
Nákupy skladových položek (provozní kapaliny, pneu, spotřební materiál, atd)
Manipulace + přepravy pneu
Správa areálu společnosti (provozní údržba)
Komunikace s řidiči a s externími dodavateli (externí opravny)
Drobné opravy na vozidlech (výměna žárovek, apod.)

Požadujeme
ŘP skup. B (C výhodou)
Zkušenosti s technickou správou nákladní flotily
Schopnost řešit krizové situace spolu s řidiči
Místo výkonu práce Mladá Boleslav na hlavní pracovní poměr nebo částečný úvazek pro Trutnov

Nabízíme:
Celkové mzdové ohodnocení až 36 000,-
Naše benefity:
Stravenky
Výuka AJ
Zázemí malé rodinné firmy
Individuální hodnocení
Možnost kariérního růstu

V případě Vašeho zájmu o naši inzerovanou pozici nám neváhejte zaslat váš životopis na email: info@kmosek.com. Těšíme se na Vaše reakce. Mgr. Petr Kmošek (HR Interim manažer)
Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěPobočka Kosmonosy, Mladá Boleslav, U masokombinátu 1242, 293 06 Kosmonosy Mzda minimálně33000 Kč Mzda maximálně36000 Kč Nastoupit od2019-04-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-02-27T10:30:52

Společnost

INEX SPEDITION s.r.o.
  • INEX SPEDITION s.r.o.
  • Kontakt : Petr Kmošek
  • Telefon : +420 605 733 267
  • Adresa : Pobočka Kosmonosy, Mladá Boleslav, U masokombinátu 1242, 293 06 Kosmonosy

Klíčová slova

boleslav

provozní

mladá

vozového

pozici

výhodou zkušenosti

práce

žárovek