PopisPožadavky:
- vzdělání - obor elektro,
- řidičský průkaz sk. B - aktivní řidič/ka,
- vyhláška 50 §6 (možno dodělat),
- spolehlivost a důslednost dokončit zadané úkoly

Zabezpečená rozrůstající se firma hledá do svého kolektivu nové členy. Pozice vhodná pro zručného, šikovného a logicky uvažujícího člověka, který je schopen pracovat samostatně i jako součást týmu, který nemá strach se naučit novým věcem a je otevřen novým nápadům.

Převážná náplň práce: výroba, kompletace, oživování LED panelů, jejich montáž a servis. Možnost pracovního postupu podílet se na vývoji nových výrobků a aplikací.

Možnost nástupu ihned.

V rámci výběrového řízení zasílejte své životopisy na e-mail: mirek@ledsystem.cz
tel.: 604 852 237 Minimální vzděláníStřední nebo střední odborné bez maturity a bez vyučení SměnnostJednosměnný provoz PracovištěOpavská 492, 747 64 Velká Polom Mzda minimálně20000 Kč Mzda maximálně50000 Kč Nastoupit od2019-05-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-04-05T17:25:59

Společnost

ATLAS servis CZ, s.r.o.
  • ATLAS servis CZ, s.r.o.
  • Kontakt : Miroslav Šmajstrla
  • Telefon : +420 604 852 237
  • E-mail : mirek@ledsystem.cz
  • Adresa : Opavská 492, 747 64 Velká Polom

Klíčová slova

novým

požadavky

servis

naučit

věcem

otevřen

nápadůmpřevážná

náplň

práce

výroba