PopisPožadujeme: Vzdělání v oboru nebo kvalifikační akreditovaný kurz MPSV pro pracovníky v sociálních službách výhodou, zdravotní způsobilost + zdravotní průkaz, očkování proti hepatitidě typu "B", čistý trestní rejstřík, vstřícnost, trpělivost, zodpovědnost, aktivní přístup, samostatnost a schopnost týmové spolupráce.

Náplň práce: Práce ve směnném nepřetržitém provozu, přímá péče o klienty domova pro seniory.

Nabízíme: Seberealizaci v oblasti sociálních služeb v příspěvkové organizaci, pracovní poměr na dobu určitou (1 rok), v případě vzájemné spokojenosti prodloužení na dobu neurčitou, práce na plný úvazek, možnost dalšího vzdělávání, plat dle Nařízení vlády 341/2017 Sb., o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě, profesní a lidskou podporu týmu, vzdělávání a supervize, systém motivačního oceňování, závodní stravování, poukaz na rekreaci, 25 dní řádné dovolené.

Své životopisy s označením "Domov pro seniory" zasílejte do 20.3.2019 na e-mailovou adresu: asistent@ssmcl.cz nebo osobně, či písemně na adresu Sociální služby města České Lípy, p.o., Školní 2213, 470 01 Česká Lípa
Vybraní uchazeči budou kontaktováni nejpozději dne 22.3.2019 a pozváni na osobní pohovor.
Pracovní poměr z počátku na dobu určitou 1 roku s možností prodloužení na neurčito po osvědčení.

Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostNepřetržitý provoz PracovištěSociální služby města České Lípy, příspěvková organizace - obec Česká Lípa, Česká Lípa Mzda minimálně24220 Kč Mzda maximálně27220 Kč Nastoupit od2019-06-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-02-28T01:57:31

Společnost

Sociální služby města České Lípy, příspěvková organizace
  • Sociální služby města České Lípy, příspěvková organizace
  • Kontakt : Asistent@ssmcl.cz
  • Adresa : Sociální služby města České Lípy, příspěvková organizace - obec Česká Lípa, Česká Lípa

Klíčová slova

práce

dobu

sociálních

určitou

zdravotní

prodloužení

službách

vzdělávání

adresu

poměr