PopisPožadujeme:
vzdělání v oboru ergoterapie (VŠ, ÚSO)
aktivní, klientsky orientovaný přístup, respektování lidské důstojnosti u všech našich klientů
základní znalost AJ
profesionalitu, pracovitost, samostatnost, spolehlivost a ochotu
Náplň práce:
individuální a skupinová ergoterapie dle indikace lékaře, vedení jednoduché dokumentace
ergoterapeutické intervence dle vlastního profesionálního úsudku
Nabízíme:
nástup možný ihned
pracovní poměr na plný úvazek (v případě zájmu lze sjednat i částečný úvazek)
pracovní dobu v jednosměnném provozu (ranní provoz)
možnost ubytování (dva měsíce zdarma)
možnost čerpání zaměstnaneckých benefitů - mzdový růst, mimořádné prémie, zaměstnanecké stravování, atd.
stabilní zaměstnaní a zázemí společnosti, příjemné pracovní prostředí, možnost práce s pokročilými technologiemi (robotické pracoviště)
Nástupní mzda:
22.500,- Kč až 24.500,- Kč, dále příplatky dle Zákoníku práce
Nabídky prosím směřujte na kontakt:
Bc. Martina Belejová
e-mail: belejova@laznedubi.cz, tel. 725 124 579
Minimální vzděláníÚSO s maturitou (bez vyučení) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěLázeňská 21/3, 417 01 Dubí u Teplic 1 Mzda minimálně22500 Kč Mzda maximálně24500 Kč Nastoupit od2019-02-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-01-31T01:55:01

Společnost

TEREZINY LÁZNĚ DUBÍ a.s.
  • TEREZINY LÁZNĚ DUBÍ a.s.
  • Kontakt : Martina Belejová
  • Telefon : +420 725 124 579
  • Adresa : Lázeňská 21/3, 417 01 Dubí u Teplic 1

Klíčová slova

dle

ergoterapie

požadujemevzdělání

růst

zázemí

zaměstnaní

atd stabilní

stravování

zaměstnanecké

prémie