PopisKontakt e-mailem nebo telefonicky.

Náplň práce: Příprava teplých pokrmů, včetně příloh a polévek uzbecke kuchyni
Požadujeme: Zkušenosti s přípravou hotových jídel uzbecke kuchyni, pečlivost, zodpovědnost a dochvilnost, chuť pracovat a učit se
Nabízíme: Zaměstnání na hlavní pracovní poměr ve stabilní společnosti, stravování na pracovišti, nástup možný ihned, propracovaný plán zaučení a zaškolení, dále pravidelná školení.
stravování na pracovišti
Minimální vzděláníZákladní + praktická škola SměnnostNepřetržitý provoz PracovištěZaZaZborov s.r.o. - 001, Kounická 583/13, Strašnice, 100 00 Praha 10 Mzda minimálně24000 Kč Mzda maximálně24000 Kč Nastoupit od2019-02-27

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-03-29T01:44:33

Společnost

ZaZaZborov s.r.o.
  • ZaZaZborov s.r.o.
  • Kontakt : Akhmad Usmanov
  • Telefon : +420 773 870 000
  • E-mail : info@samarkand.cz
  • Adresa : ZaZaZborov s.r.o. - 001, Kounická 583/13, Strašnice, 100 00 Praha 10

Klíčová slova

uzbecke

pracovišti

zaměstnání

hlavní

pracovní

poměr

stabilní

společnosti

stravování

kontakt