PopisPRACOVNÍK/-ICE V SOCIÁLNÍCH SLUŽBÁCH
- PP plný, možno i zkrácený (20 hod. týdně) na dobu určitou 6 měsíců s možností prodloužení, nástup možný od 1. 4. 2019
- Náplň práce: práce s dospělými lidmi s mentálním postižením v rámci chráněného bydlení - zajištění provozu domácnosti
- Požadujeme: bezúhonnost, ŘP sk. B výhodou, kurz pracovníka v sociálních službách (příp. možno dodělat v rámci zaměstnání)
- Kontaktní osoba: Šimková Ilona, e-mail: ilona.simkova@skokdozivota.cz, tel.: 724 461 103 Minimální vzděláníÚSO s maturitou (bez vyučení) SměnnostDvousměnný provoz PracovištěSKOK do života, o.p.s. - HK, Hradec Králové Mzda minimálně18000 Kč Mzda maximálně18000 Kč Nastoupit od2019-04-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-02-28T01:57:31

Společnost

SKOK do života, o.p.s.
  • SKOK do života, o.p.s.
  • Kontakt : Ilona Šimková
  • Telefon : +420 724 461 103
  • Adresa : SKOK do života, o.p.s. - HK, Hradec Králové

Klíčová slova

rámci

sociálních

možno

práce

kurz

zajištění

provozu

domácnosti

požadujeme

bezúhonnost