PopisTajemník Úřadu městské části města Brna, Brno-Kníničky,
v souladu s ust. § 7 zákona č. 312/2002 Sb., o úřednících územních samosprávných celků a o změně některých zákonů, ve znění pozdějších předpisů (dále jen zákon č.312/2002 Sb.),
vyhlašuje výběrové řízení na funkční místo právník stavebního úřadu Úřadu městské části města Brna, Brno-Kníničky
Místo výkonu práce: Úřad městské části města Brna, Brno-Kníničky, Nová 11, Brno-Kníničky
Platové podmínky: se řídí zákonem č. 262/2006 Sb., zákoník práce a nařízením vlády č. 341/2017 Sb., o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě, ve znění pozdějších předpisů (platová třída 11, platový tarif od 20.720,-Kč - 31.170,- Kč+ příplatky dle nařízení vlády).
Náplň práce
- výkon stavebního úřadu
- přestupky na úseku stavebního řádu
- výkon komplexních právních činností v jednotlivých oborech státní správy nebo samosprávy včetně zastupování veřejných zájmů v soudních sporech
Pracovní poměr
- pracovní poměr na dobu neurčitou
- zkušební doba 3 měsíce
Požadavky:
- vysokoškolské vzdělání v bakalářském nebo magisterském programu v oboru právo
- znalost problematiky stavebního práva a dalších právních předpisů upravujících činnost státní správy a samosprávy
- dobrá znalost práce na PC (MS Office)
- schopnost analyticky a koncepčně myslet
- dobré komunikační a rozhodovací schopnosti
- samostatnost, flexibilita, ochota dále se vzdělávat
- občanská a morální bezúhonnost
Výhodou:
- praxe v oboru stavební právo
- praxe v samosprávě a státní správě
- znalost ASPI, VITA software
Uzávěrka přihlášek:
do 18. 03. 2019 (včetně) do 16:00 hodin na adresu: ÚMČ Brno-Kníničky, Nová 11, 635 00 Brno v obálce označené nápisem "Výběrové řízení - právník".
Přihlášky přijaté (doručené) na podatelnu úřadu po tomto datu budou z výběrového řízení vyřazeny, a to i v případě, že byly podány k poštovní přepravě před 18.03.2019.
Náležitosti písemné přihlášky: (§ 7 odst. 4 zákona č. 312/2002 Sb.):
jméno, příjmení, titul, datum a místo narození, státní příslušnost, místo trvalého pobytu, číslo občanského průkazu, datum a podpis. Uveďte rovněž telefonní spojení a prohlášení o souhlasu s využitím osobních údajů výhradně pro potřeby výběrového řízení.

Termín nástupu: ihned, případně dle domluvy
Předpoklady pro vznik pracovního poměru úředníka stanovené ust. § 4 zákona č. 312/2002 Sb. jsou:
- státní občanství ČR nebo cizí státní občanství a trvalý pobyt v ČR
- věk minimálně 18 let
- způsobilost k právním úkonům a bezúhonnost
- ovládání jednacího jazyka
Vyhlašovatel si vyhrazuje právo zrušit toto výběrové řízení kdykoliv v jeho průběhu.
Bližší informace poskytne: tajemník Ing. Lukáš Bezděk tel. 546 223 196.

Minimální vzděláníBakalářské SměnnostJednosměnný provoz PracovištěMěstská část Brno - Kníničky, Nová 92/11, Kníničky, 635 00 Brno 35 Mzda minimálně20720 Kč Mzda maximálně31170 Kč Nastoupit od2019-04-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-02-28T01:57:31

Společnost

Statutární město Brno
  • Statutární město Brno
  • Kontakt : Ing. Lukáš Bezděk
  • Telefon : +420 546 223 196
  • Adresa : Městská část Brno - Kníničky, Nová 92/11, Kníničky, 635 00 Brno 35

Klíčová slova

státní

stavebního

úřadu

řízení

práce

zákona

předpisů

místo

brna

města