PopisNáplň práce: vedení cca 10-15ti členného týmu, dohled nad dodržováním technických postupů, přerozdělování a kontrola práce skladníků, kontrola přijímaného a vyskladňovaného zboží (ovoce, zelenina)
Požadujeme: samostatnost, organizační schopnosti, spolehlivost
Průkaz VZV výhodou
VÝHODY: příspěvek na obědy a pracovní oblečení, po zapracování možnost služebního automobilu
Vhodné i pro pracující důchodce s praxí vedoucího i absolventy s přirozenou autoritou
KONTAKT: Bureš Vlastimil, tel.: 739507301, e-mail: sjanakova@zeotrade.cz Minimální vzděláníÚSO (vyučení s maturitou) SměnnostPružná pracovní doba PracovištěZEO TRADE, s.r.o. pracoviště:Radčice, Radčice 62, 389 01 Vodňany Mzda minimálně25000 Kč Mzda maximálně35000 Kč Nastoupit od2019-03-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-02-28T01:57:31

Společnost

ZEO TRADE, s.r.o.
  • ZEO TRADE, s.r.o.
  • Kontakt : Vlastimil Bureš
  • Telefon : +420 739 507 301
  • Adresa : ZEO TRADE, s.r.o. pracoviště:Radčice, Radčice 62, 389 01 Vodňany

Klíčová slova

kontrola

práce

náplň

příspěvek

obědy

pracovní

oblečení

zapracování

možnost

služebního