PopisMísto výkonu práce: Podhoří č.p. 345/40, Všebořice, Ústí nad Labem.
Náplň práce: skladové činnosti (přímí kontakt se zákazníkem, výdej zboží, doplňování materiálů).
Požadujeme: základní vzdělání.
Nabízíme: mzdu 23 000- Kč., ŘP VZV zařídíme, jistota stabilního zaměstnání, pravidelná výplata, finanční postup, klidná práce bez stresu, možnost práce přesčas - vše proplaceno (vážíme si dobře odvedené práce), nástup možný ihned.
Kontakt: na e-mail. Minimální vzděláníZákladní + praktická škola SměnnostDvousměnný provoz PracovištěA C E R - C.S., spol. s.r.o., Podhoří č.p. 345/40, 400 10 Ústí n. L. 10 Mzda minimálně23000 Kč Nastoupit od2019-04-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-02-28T01:57:31

Společnost

A C E R - C.S., spol. s r.o.
  • A C E R - C.S., spol. s r.o.
  • Kontakt : Pavel Hnízdil
  • Telefon : +420 737 005 801
  • Adresa : A C E R - C.S., spol. s.r.o., Podhoří č.p. 345/40, 400 10 Ústí n. L. 10

Klíčová slova

práce

místo

možnost

pravidelná

výplata

finanční

postup

klidná

stresu

vše