PopisMísto výkonu práce:
Škoda Auto Mladá Boleslav

Prvotní kontakt: tel.: +420 725 062 098 (7-19 hod.), e-mail: Veronika.Machacova@c-p-s.de

Náplň práce:
- Udržování technické podpory EDI služeb
- Zpracovávání rozsáhlého objemu dat, vedení statistik a evidencí
- Vyhodnocování správnosti elektronických dodacích dokumentů
- Spolupráce na stanovení IT strategie projektů, navrhovat inovativní prvky a zlepšení
- Navrhovat datové nastavení, stanovovat parametry dat, řídit jejich tok a využití
- Příprava a tvorba podkladů pro prezentace

Požadavky:
- Zkušenosti v oblastech: projektového řízení, procesní standardizace, logistické procesy a jejich optimalizace
- Schopnost komunikace v německém, či anglickém jazyce
- Znalost prostředí logistiky, logistických procesů
- Časová i místní flexibilita Minimální vzděláníÚSO s maturitou (bez vyučení) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěC-P-S Dr. Böckmann s.r.o.- pracoviště Škoda Auto, tř. Václava Klementa 869, Mladá Boleslav II, 293 01 Mladá Boleslav 1 Mzda minimálně30000 Kč Mzda maximálně40000 Kč Nastoupit od2019-02-27

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-02-28T01:57:31

Společnost

C-P-S Dr. Böckmann s.r.o.
  • C-P-S Dr. Böckmann s.r.o.
  • Kontakt : Veronika Machačová
  • Telefon : +420 725 062 098
  • E-mail : Veronika.Machacova@c-p-s.de
  • Adresa : C-P-S Dr. Böckmann s.r.o.- pracoviště Škoda Auto, tř. Václava Klementa 869, Mladá Boleslav II, 293 01 Mladá Boleslav 1

Klíčová slova

dat

navrhovat

podkladů

řízení

projektového

oblastech

zkušenosti

prezentacepožadavky

místo

tvorba