PopisJedná se o dohodu o provedení práce - poté možné převedení na pracovní smlouvu !!! Místo výkonu práce: okres Cheb (dle zakázek). Místem výjezdu jsou Františkovy Lázně. Výše odměny z DPP: 140,- Kč/hod až 240,- Kč/hod (dle zkušeností). Zkrácený úvazek 20 hod/týdně. Vhodné i pro absolventy. Náplň práce: pomocné práce v tesařství a pokrývačství. Nabízíme: zvláštní prémie. Kontakt pro zájemce: telefonicky (volat 7:30-18:00 h) anebo e-mailem - sjednat si termín a místo osobní schůzky !!! Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěViktor Kajaba, DiS. -001, okres Cheb (dle zakázek), Cheb, 350 02 Cheb 2 Mzda minimálně140 Kč Mzda maximálně240 Kč Nastoupit od2019-04-25

Společnost

Viktor Kajaba, DiS.
  • Viktor Kajaba, DiS.
  • Kontakt : Viktor Kajaba
  • Telefon : +420 724 517 225
  • E-mail : viktor.kajaba@atlas.cz
  • Adresa : Viktor Kajaba, DiS. -001, okres Cheb (dle zakázek), Cheb, 350 02 Cheb 2

Klíčová slova

práce

kčhod

dle

místo

vhodné

absolventy

náplň

pomocné

tesařství

pokrývačství