PopisMísto výkonu práce: Rokycany, Na Práchovně 1093
Náplň práce: práce v dílně na výrobu oken a dveří
Požadujeme: min. nižší střední odborné vzdělání, praxe v truhlářství výhodou, není však nutná
Nabízíme: platové ohodnocení od 16.000,- do 20.000,- Kč/měs., podnikové stravování, příspěvek na životní pojištění. Prac. doba 7:00 - 15:30.
Kontakt telefonicky, e-mailem nebo osobně na pracovišti: Aubrecht Richard, tel.: 605 290 739, e-mail: Info@oknadvereaubrecht.cz Minimální vzděláníNižší střední odborné SměnnostJednosměnný provoz PracovištěTruhlářství Aubrecht, Rokycany, Na Práchovně 1093/II Mzda minimálně16000 Kč Mzda maximálně20000 Kč Nastoupit od2019-04-23

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-04-24T01:58:10

Společnost

Richard Aubrecht - truhlářství
  • Richard Aubrecht - truhlářství
  • Kontakt : Richard Aubrecht
  • Telefon : +420 605 290 739
  • E-mail : Info@oknadvereaubrecht.cz
  • Adresa : Truhlářství Aubrecht, Rokycany, Na Práchovně 1093/II

Klíčová slova

práce

místo

doba

podnikové

stravování

příspěvek

životní

pojištění

prac

telefonicky