PopisMísto výkonu práce Pardubice
Pracovní náplň: příprava zboží pro dopravní linky, příjem vratek, reklamací atd.
Požadujeme: vyuční list, praxe v oboru vítána, práce v noci, trestní bezúhonost, STÁLÁ NOČNÍ SMĚNA
Nabízíme: 5 týdnu dovolené, stravenky, další zaměstnanecké výhody
Místo je vhodné pro absolventy.
První kontakt telefonicky nebo emailem Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěUNITED BAKERIES a.s. - provozovna Pardubice, Na Ležánkách 1624, Bílé Předměstí, 530 03 Pardubice 3 Mzda minimálně21000 Kč Mzda maximálně23000 Kč Nastoupit od2019-03-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-02-28T01:57:31

Společnost

UNITED BAKERIES a.s.
  • UNITED BAKERIES a.s.
  • Kontakt : Petra Tomčíková
  • Telefon : +420 606 027 844;466 032 615
  • Adresa : UNITED BAKERIES a.s. - provozovna Pardubice, Na Ležánkách 1624, Bílé Předměstí, 530 03 Pardubice 3

Klíčová slova

práce

místo

dovolené

bezúhonost

stálá

noční

směna nabízíme5

týdnu

zaměstnanecké

stravenky