PopisDLC Napajedla a.s., zabývající se velkoobchodní činností v oblasti potravinářského a nepotravinářského zboží hledá do svého distribučního a logistického terminálu v  Napajedlech kandidáta na pozici:
koordinátor výroby – administrativní práce ve skladu
Náplň práce: příprava a zpracování objednávek k jejich vychystávání, kontrola realizace zpracování objednávek; komunikace s prodejnami, úzká spolupráce s plánováním přepravy; vystavování dodacích listů; provádí doúčtování zboží; koordinace práce skladníků; optimalizace toku zboží.
Požadujeme:
• ukončené středoškolské vzdělání
• práce na PC - uživatelsky
• odpovědný přístup k praxi
• schopnost vést lidi

Nabízíme:
• zajímavou práci s odpovídajícím mzdovým ohodnocením
• dvousměnný provoz
• víkendy volné
• Sick days
• práce na HPP Minimální vzděláníÚSV SměnnostDvousměnný provoz PracovištěDLC Napajedla, a. s. - sídlo, Kvítkovická 1533, 763 61 Napajedla Mzda minimálně19000 Kč Mzda maximálně22000 Kč Nastoupit od2019-03-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-02-27T10:30:52

Společnost

DLC Napajedla, a. s.
  • DLC Napajedla, a. s.
  • Kontakt : Helena Chmelařová
  • Telefon : +420 577 632 153
  • Adresa : DLC Napajedla, a. s. - sídlo, Kvítkovická 1533, 763 61 Napajedla

Klíčová slova

práce

zboží

objednávek

zpracování

dlc

koordinace

skladníků

optimalizace

toku