PopisSŠ, nejlépe s ekonomickým nebo technickým zaměřením, praxe - výhodou cca 2 roky ve skladovém hospodářství,
Další požadavky: práce na PC, Word, Excel, práce s finanční hotovostí, komunikativnost, flexibilita, pečlivost, spolehlivost, znalost olejů a maziv výhodou
PP na dobu určitou, poté na dobu neurčitou
Náplň práce: vedení skladové evidence (příjemky, výdejky), přímý prodej olejů a maziv, objednávky, vedení pokladny, práce Word, Excel, internet
19 tis. po zapracování Minimální vzděláníÚSO s maturitou (bez vyučení) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěRudolfovská tř. 464/103, České Budějovice 4, 370 01 České Budějovice 1 Mzda minimálně19000 Kč Nastoupit od2019-02-28

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-03-01T01:57:21

Společnost

TOMO TANK spol. s r. o.
  • TOMO TANK spol. s r. o.
  • Kontakt : Tušek
  • Telefon : +420 387 435 302,606 927 935
  • Adresa : Rudolfovská tř. 464/103, České Budějovice 4, 370 01 České Budějovice 1

Klíčová slova

práce

maziv

dobu

vedení

excel

word

olejů

přímý

výdejky

příjemky