PopisZavedená obchodní společnost hledá pracovnici na pozici FAKTURANTKA. Pozice je vhodná i pro absolventy.
Požadujeme:
• Ukončené středoškolské vzdělání s maturitou na obchodní akademii
• Znalost MS Office
• Bystré samostatné uvažování
• Spolehlivost a flexibilitu
• Příjemné vystupování
Náplň práce:
• Přijímání a zpracování objednávek zákazníků
• Vystavování faktur
• Objednávání přepravy
• Vyřizování reklamací
• Komunikace se zákazníky
Nabízíme:
• Zázemí stabilní firmy
• Zajímavou práci v příjemném pracovním kolektivu
• Možnost kariérního postupu
• Firemní benefity – stravenky, 5 týdnů dovolené, 3 sick days, jazykové kurzy, školení
Písemné nabídky se strukturovaným životopisem prosím posílejte na mail: galova@sinclair.cz
Zasláním Vašeho životopisu dáváte souhlas ke zpracování Vašich osobních dat a jejich uložení v personální databázi společnosti a to výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání po dobu výběrového řízení, nejdéle však 1 rok.
Minimální vzděláníÚSV SměnnostJednosměnný provoz PracovištěPurkyňova 2740/45, Královo Pole, 612 00 Brno 12 Mzda minimálně21000 Kč Mzda maximálně24000 Kč Nastoupit od2019-02-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-01-23T03:42:21

Společnost

SINCLAIR Global Group s.r.o.
  • SINCLAIR Global Group s.r.o.
  • Kontakt : Dana Gaľová
  • Adresa : Purkyňova 2740/45, Královo Pole, 612 00 Brno 12

Klíčová slova

obchodní

zpracování

days

životopisem

strukturovaným

nabídky

školení písemné

kurzy

jazykové

sick