PopisSpolečnost ULMA Construcción CZ, s.r.o., Průmyslová 1009, Benátky nad Jizerou, působící na trhu v oboru systémového bednění, podpůrných konstrukcí a pažení, přijme do pracovního poměru:
Fakturantku – obchodní asistentku.
Požadujeme:
SŠ vzdělání nejlépe ekonomického směru, praxe výhodou, pečlivost, spolehlivost, zodpovědnost, samostatnost, snaha učit se novým věcem, znalost Excelu, základní znalost AJ.
Pracovní náplň: fakturace, administrativní práce související s obchodním oddělením, účtování drobných operací
Nástup nejlépe ihned. Vhodné i pro absolventy.
Nabízíme:
Zajímavou práci ve stabilní společnosti, výhodné platové podmínky, stravenky, možnost 13 mzdy.
Minimální vzděláníÚSO (vyučení s maturitou) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěPrůmyslová 1009, Benátky nad Jizerou II, 294 71 Benátky nad Jizerou 1 Mzda minimálně25000 Kč Nastoupit od2019-01-15

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-01-17T03:51:50

Společnost

ULMA Construcción CZ, s.r.o.
  • ULMA Construcción CZ, s.r.o.
  • Kontakt : Štěpánka Žižková
  • Telefon : +420 602 833 504
  • Adresa : Průmyslová 1009, Benátky nad Jizerou II, 294 71 Benátky nad Jizerou 1

Klíčová slova

znalost

nejlépe

společnost

oddělením

věcem

excelu

základní

ajpracovní

náplň

fakturace