PopisOZP s max. 2. stupněm invalidity

Místo výkonu práce: Ostrava Přívoz
Kontakt: emailem
V případě zájmu nám zašlete svůj aktuální životopis. Vhodným uchazečům se ozveme v nejbližších dnech a sdělíme termín a místo pohovoru.

Společnost LIBROS OSTRAVA (velkoobchod železářství) přijme schopného zaměstnance na pozici fakturant/ka - pokladní.

Pracovní náplň:
- evidence faktur v interním systému
- komunikace se zákazníky
- vedení pokladny

Požadavky:
- min. SŠ vzdělání
- praxe na obdobné pozici (fakturant, pokladní, prodavačka)
- dobrá znalost práce na PC (MS Office - Word, Excel)
- základní znalost účetnictví
- znalost práce s pokladnou

Minimální vzděláníÚSO s maturitou (bez vyučení) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěLibor Václavík - LIBROS, Ostrava, Palackého 1114, Přívoz, 702 00 Ostrava 2 Mzda minimálně18000 Kč Nastoupit od2019-03-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-02-09T01:58:43

Společnost

Libor Václavík - LIBROS
  • Libor Václavík - LIBROS
  • Kontakt : Karla Kopecká
  • Adresa : Libor Václavík - LIBROS, Ostrava, Palackého 1114, Přívoz, 702 00 Ostrava 2

Klíčová slova

práce

znalost

ostrava

pozici

ozp

min

pokladnípracovní

náplň

evidence

faktur