PopisPracovní náplň: zadávání dodavatelských faktur; zadávání odběratelských faktur; kompletace podkladů a archivace; komunikace se schvalovateli výdajů
Požadavky: středoškolské vzdělání s maturitou ekonomického směru; praxe v ekonomické agendě min.1 rok; základní účetní znalosti; znalost zákona o DPH; aktivní přístup a ochota učit se nové věci; spolehlivost a pečlivost, komunikativnost, schopnost práce v týmu; uživatelská znalost MS Office (MS Word, MS Excel); znalost anglického jazyka min. na úrovni A2 výhodou
Nabízíme: perspektivu zaměstnání, práci v příjemném prostředí; zaměstnanecké kurzy, další vzdělávání; zvýhodněné mobilní volání - hlasové a datové služby; dětská skupina pro děti zaměstnanců JU přímo v kampusu; závodní stravování; další benefity na www.jcu.cz
Požadované doklady: strukturovaný profesní životopis
Možný nástup: ihned
Pracovní poměr: doba určitá 1 rok s tříměsíční zkušební dobou, možnost prodloužení
Mzdové podmínky: dle Mzdového předpisu JU, nástupní mzda od 20 tis. Kč, po zapracování možnost zvýšení
Přihlášku k výběrovému řízení zasílejte pod označením
"Fakturant/ka v útvaru provozní účtárna" do 28.1.2019 na email: nkursova@jcu.cz, horejsi@jcu.cz, tel. kontakt: 389 032 031; 389 032 079
Minimální vzděláníÚSO s maturitou (bez vyučení) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěBranišovská 1645/31a, České Budějovice 2, 370 05 České Budějovice 5 Mzda minimálně20000 Kč Nastoupit od2019-01-18

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-01-19T03:50:51

Společnost

Jihočeská univerzita v Českých Budějovicích
  • Jihočeská univerzita v Českých Budějovicích
  • Kontakt : Kuršová, Hořejší
  • Telefon : +420 389 032 031,389 032 079
  • Adresa : Branišovská 1645/31a, České Budějovice 2, 370 05 České Budějovice 5

Klíčová slova

znalost

zadávání

faktur

možnost

rok

pracovní

benefity

poměr

ihned pracovní

nástup