PopisKontakt: iveta.munsterova@experis.cz
Pracoviště: Ostrava

Mezinárodní společnost hledá posily do svého týmu s využitím němčiny na denní bázi.

POPIS POZICE
každodenní komunikace se zahraničním zákazníkem
zpracovávání požadavků na založení či změnu dodavatele
vyřizování povinných a doplňkových kontrol dodavatelů
kontrola údajů poskytnutých dodavateli
úzká spolupráce s oddělením nákupu

PROFIL KANDIDÁTA
SŠ/VŠ vzdělání
velmi dobrou znalost německého jazyka (minimálně úroveň B1)
znalost anglického jazyka výhodou
zkušenosti s prací v systému SAP výhodou
zkušenosti z oblasti nákupu výhodou
dobré komunikační schopnosti
pečlivost, systematičnost, samostatnost
orientaci na zákazníka, orientaci na výsledek

NABÍZÍME
zázemí mezinárodní společnosti
možnost osobního a profesního růstu v rámci společnosti po celém světě
systém firemního vzdělávání a školení
atraktivní finanční odměňování a širokou škálu zaměstnaneckých výhod (5 týdnů dovolené, příspěvek na volnočasové aktivity, pružnou pracovní dobu, příspěvek na životní/penzijní připojištění a další)
místo výkonu práce: Ostrava Minimální vzděláníÚSO (vyučení s maturitou) SměnnostPružná pracovní doba PracovištěOstrava, Ostrava Mzda minimálně25000 Kč Nastoupit od2019-03-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-02-14T01:57:39

Společnost

ManpowerGroup s.r.o.
  • ManpowerGroup s.r.o.
  • Kontakt : Iveta Münsterová
  • Telefon : +420 731 412 541
  • E-mail : iveta.munsterova@manpower.cz
  • Adresa : Ostrava, Ostrava

Klíčová slova

příspěvek

výhodou zkušenosti

jazyka

kontakt

celém

společnosti

rámci

růstu

profesního

osobního