PopisMontážní technik HW

Společnost COMINFO a.s. přijme do svého týmu pracovníka na pozici Montážní technik HW.

Náplň práce:

komunikace se zákazníky
realizace nových zakázek - instalace přístupových, docházkových, stravovacích a turniketových systémů
realizace servisních zásahů HW
úzká spolupráce s ostatními odděleními společnosti

Požadujeme:

Úspěšný kandidát by měl splňovat nebo mít znalost v následujících oblastech:

SOU/SŠ zaměření elektro
orientace v projektové dokumentaci
schopnost samostatné práce
dobré komunikační a organizační schopnosti
příjemné vystupování
řidičský průkaz sk. B
vyhl. č. 50/1978Sb. §6
AJ, NJ výhodou

Nabízíme:

zajímavou a perspektivní práci
práci v mladém a dynamickém kolektivu
pracovní poměr na plný úvazek
odpovídající finanční ohodnocení – cca 20 – 30 tis. hrubého
zaměstnanecké výhody
podpora dalšího sebevzdělávání
5 dnů nenárokovatelného volna navíc
firemní akce během rohu
termín nástupu: ihned
pracovní zařazení: středisko podpory zákazníka

V případě, že tato nabídka oslovila právě Vás, prosíme o zaslání profesního životopisu na emailovou adresu prace@cominfo.cz. V předmětu zprávy uveďte požadovanou pozici. Minimální vzděláníÚSV SměnnostJednosměnný provoz PracovištěCOMINFO, a. s. - sídlo, Nábřeží 695, Prštné, 760 01 Zlín 1 Mzda minimálně20000 Kč Mzda maximálně30000 Kč Nastoupit od2019-03-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-02-28T14:35:10

Společnost

COMINFO, a. s.
  • COMINFO, a. s.
  • Kontakt : Michal Košut
  • E-mail : mkosut@cominfo.cz
  • Adresa : COMINFO, a. s. - sídlo, Nábřeží 695, Prštné, 760 01 Zlín 1

Klíčová slova

montážní

pozici

technik

prácipráci

tis

volna

nenárokovatelného

dnů

sebevzdělávání5

dalšího