PopisMVP: Praha
Kontaktovat mailem mnehasilova@alfatelecom.cz
Náplň práce:
- akvizice , péče o zákazníky (udržování dobrých obchodních vztahů a zajišťování další spolupráce)
- příprava smluv, obchodní jednání, nabídky, výběrová řízení
- reporting
- reprezentace společnosti
Požadujeme:
- středoškolské vzdělání ukončené maturitní zkouškou , ŘP sk. B
- loajalitu, cílevědomost, samostatnost , profesionální vystupování a prezentační dovednosti
- zkušenosti s prodejem v oblasti telekomunikací
Pracoviště v blízkosti metra C Chodov, možnost bezplatného parkování před budovou.
Nástup ihned nebo po dohodě.
Zaměstnanecké výhody: Příspěvek na stravování, občerstvení na pracovišti, firemní akce
internet, telefonní linka, mobilní telefon, nákup HW a SW se slevou
Minimální vzděláníÚSV SměnnostJednosměnný provoz PracovištěALFA TELECOM s.r.o.Praha, Praha Mzda minimálně20000 Kč Nastoupit od2019-03-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-03-01T01:57:21

Společnost

ALFA TELECOM s.r.o.
  • ALFA TELECOM s.r.o.
  • Kontakt : Michaela Nehasilová
  • Telefon : +420 255 701 359
  • Adresa : ALFA TELECOM s.r.o.Praha, Praha

Klíčová slova

mvp

budovou nástup

prezentační

dovednosti

zkušenosti

prodejem

oblasti

telekomunikací pracoviště

blízkosti

metra