PopisODBORNÝ REFERENT
(pracovní poměr dle zákoníku práce na dobu určitou)
v oddělení dokumentace katastru nemovitostí Katastrálního pracoviště Trutnov
Požadujeme:
• střední vzdělání s maturitní zkouškou nebo vyšší odborné vzdělání
• znalost práce na PC (Word, Excel, Outlook)
• pracovní nasazení, spolehlivost, samostatnost, odpovědnost
• technické dovednosti v grafických programech PC pro účely tvorby mapy vítány
Náplň a místo výkonu zejména:
• revize údajů katastru
• zjišťování hranic pozemků při obnově operátu
• vedení dokumentace katastru nemovitostí
• potvrzování geometrických plánů a tvorba neměřických záznamů
U revize údajů katastru a zjišťování hranic pozemků při obnově operátu se jedná o práci v terénu a následné kancelářské zpracování výsledků.
Místem výkonu je Trutnov.
Nabízíme:
• pracovní poměr na dobu určitou po dobu mateřské a rodičovské dovolené státního zaměstnance
• odměňování v souladu s nařízením vlády č. 304/2014 Sb., o platových poměrech státních zaměstnanců, ve znění pozdějších předpisů (zařazení v 9. platové třídě)
• příjemné pracovní prostředí
• možnost odborného růstu
• systém zaměstnaneckých a sociálních výhod (5 týdnů dovolené, FKSP, pružná pracovní a služební doba)
Požadované dokumenty:
• strukturovaný profesní životopis s popisem dosavadní odborné praxe
• kopie dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání
Předpokládaný termín nástupu: 1. května 2019, příp. dle dohody.
Životopis spolu s motivačním dopisem a požadované doklady zasílejte do 11. března 2019 v elektronické podobě na adresu olga.kramarova@cuzk.cz nebo v listinné podobě na adresu Katastrální úřad pro Královéhradecký kraj, Katastrální pracoviště Trutnov, Horská 822, 541 00 Trutnov. Bližší informace na tel. č. 499 316 128. Minimální vzděláníÚSO s maturitou (bez vyučení) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěKatastrální úřad pro Královéhradecký kraj -Trutnov, Horská 822, Střední Předměstí, 541 01 Trutnov 1 Mzda minimálně18230 Kč Mzda maximálně27420 Kč Nastoupit od2019-05-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-03-01T01:57:21

Společnost

Katastrální úřad pro Královéhradecký kraj
  • Katastrální úřad pro Královéhradecký kraj
  • Kontakt : Olga Kramářová
  • Telefon : +420 499 316 128
  • Adresa : Katastrální úřad pro Královéhradecký kraj -Trutnov, Horská 822, Střední Předměstí, 541 01 Trutnov 1

Klíčová slova

pracovní

dobu

katastru

pozemků

pracoviště

obnově

podobě

odborné

adresu

výkonu