PopisPožadujeme: min. SŠ v ekonomickém oboru; praxe v účetnictví a vedení pokladny; znalost zákona o účetnictví a souvisejících předpisů; základní znalost MS Office (Word, Excel, Outlook); komunikační schopnosti a dovednosti, samostatnost, rozhodnost, schopnost pracovat v týmu, pečlivost; trestní bezúhonnost
Náplň práce: vedení pokladny společnosti (CZK + valuty) a účtování pokladních dokladů; účtování přijatých materiálových a režijních faktur, JSD; skladová agenda; zpracování příkazů k úhradě
Nabízíme: zázemí nadnárodní společnosti, stabilní zaměstnání v nově vybudovaném kancelářském komplexu s moderním designem, zaškolení, práce v příjemném kolektivu, příspěvek na stravování, příspěvek za docházku bez absence, příspěvek za odpracované roky a jiné benefity
Pružná pracovní doba, pracovní smlouva na dobu neurčitou
Mzda od 21.000,- Kč dle zkušeností a praxe
Životopis zasílejte na uvedený e-mail: personalni@bbhcz.com
Minimální vzděláníÚSO s maturitou (bez vyučení) SměnnostPružná pracovní doba PracovištěProstřední 2807/7, České Budějovice 3, 370 04 České Budějovice 4 Mzda minimálně21000 Kč Nastoupit od2019-02-28

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-03-01T01:57:21

Společnost

BBH Tsuchiya s.r.o.
  • BBH Tsuchiya s.r.o.
  • Kontakt : Miluše Ševčíková
  • Adresa : Prostřední 2807/7, České Budějovice 3, 370 04 České Budějovice 4

Klíčová slova

příspěvek

pracovní

účetnictví

vedení

pokladny

znalost

práce

společnosti

účtování