PopisMísto výkonu práce: Chrudim - Obce Ležáků 69
Nástup možný ihned.
NÁPLŇ PRÁCE: příprava zboží k prodeji, prodej a nabídka zboží, obsluha zákazníků, spolupráce s vedením prodejny.
POŽADAVKY: praxe v obchodě výhodou, příjemné vystupování, samostatnost, spolehlivost, flexibilita, potravinářský průkaz, základní znalost na PC.
NABÍZÍME: dlouhodobou perspektivu v prosperující společnosti, možnost profesního růstu, vstupní zaškolení, nevyučené v oboru zaučíme, přátelský kolektiv.
ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY: stravenky v hodnotě 70,- Kč, bonusy.
První kontakt učiňte prosím na výše uvedeném telefonním čísle nebo na e-mailové adrese.
Minimální vzděláníNižší střední odborné SměnnostDvousměnný provoz PracovištěZEMAN maso - uzeniny, a.s. - provozovna Chrudim, Obce Ležáků 69, Chrudim III, 537 01 Chrudim 1 Mzda minimálně18000 Kč Nastoupit od2019-03-15

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-03-01T01:57:21

Společnost

ZEMAN maso - uzeniny, a.s.
  • ZEMAN maso - uzeniny, a.s.
  • Kontakt : Simona Novotná
  • Telefon : +420 724 841 540
  • Adresa : ZEMAN maso - uzeniny, a.s. - provozovna Chrudim, Obce Ležáků 69, Chrudim III, 537 01 Chrudim 1

Klíčová slova

zboží

práce

místo

přátelský

perspektivu

prosperující

společnosti

možnost

profesního

růstu