PopisNáplň práce:
- ostraha průmyslového objektu
- kontrola a organizace vstupů a vjezdů
- pochůzková činnost
- zápisy do evidenčních knih
- směnný provoz 12 h. resp. 7 h.
Požadujeme:
- výpis z rejstříku trestů
- spolehlivost v nástupech do směn
- certifikát strážný č.68-008-E výhodou, ne podmínkou
- pouze pro OZP ( vymezená chráněná pracovní místa)
Nabízíme:
- pracovní poměr na dobu určitou s možností prodlužování
- zázemí stabilní firmy
- příjemné podmínky na pracovišti
- zákonné příplatky za noční, víkendy a svátky
- odměny pro vynikající pracovníky
- možnost získání certifikátu strážný č. 68-008-E
Způsob prvního kontaktu zaměstnavatele: e-malem nebo telefonicky v době od 7:00 - 15:00 hodin. Minimální vzděláníZákladní + praktická škola SměnnostNepřetržitý provoz PracovištěOKO 69, s.r.o. - pracoviště Roudnice n.L., Chelčického 627, 413 01 Roudnice nad Labem Mzda minimálně94 Kč Nastoupit od2019-03-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-03-01T01:57:21

Společnost

OKO 69, s.r.o.
  • OKO 69, s.r.o.
  • Kontakt : Marie Machleidtová
  • Telefon : +420 477 070 025
  • Adresa : OKO 69, s.r.o. - pracoviště Roudnice n.L., Chelčického 627, 413 01 Roudnice nad Labem

Klíčová slova

pracovní

strážný

noční

dobu

určitou

možností

prodlužování

zázemí

stabilní

firmy