PopisPracovní náplň:
• Seřizování a údržba strojů a strojních zařízení ve výrobě na požadované parametry
• Vkládání nástrojů do strojů a jejich nastavování a seřizování dle dokumentace
• Kontrola správné funkčnosti strojů a zajišťování nutných oprav
• Kontrola přijatého materiálu ze skladu dle dokumentace
• Vedení pracovníků obsluhy strojů při pracovních úkonech po seřízení stroje a následně provádí počáteční kontrolu vyrobených součástek
• Kontrola kvality vyráběných komponentů
• Uchovávání výrobních nástrojů po dokončení výroby
• Vyplňování výrobní dokumentace
Požadujeme:
• ÚSO vzdělání (výuční list nebo maturita)
• Praxe na pozici seřizovače výhodou
• Základní znalost práce na PC (MS Office)
• Ochota práce v třísměnném provozu
Nabízíme:
• Zajímavá perspektivní práce v mezinárodní společnosti
• Možnost odborného růstu a profesního rozvoje
• Velmi dobré platové ohodnocení
• Příspěvek na závodní stravování
• Příspěvek na penzijní připojištění
• Příspěvek na cvičení
• Cafeterie (příspěvky na benefity vlastního výběru)
• Čisté pracovní prostředí
• Nástup dle dohody
Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostTřísměnný provoz PracovištěARROW International CR, a.s. - Odštěpný závod Žďár nad Sázavou, Jamská 2359/47, 591 01 Žďár nad Sázavou 1 Mzda minimálně24000 Kč Mzda maximálně26000 Kč Nastoupit od2019-04-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-03-01T12:27:48

Společnost

ARROW International CR, a.s.
  • ARROW International CR, a.s.
  • Kontakt : Darina Hemzová
  • Adresa : ARROW International CR, a.s. - Odštěpný závod Žďár nad Sázavou, Jamská 2359/47, 591 01 Žďár nad Sázavou 1

Klíčová slova

strojů

dle

práce

pracovní

nástrojů

perspektivní

provozu nabízíme zajímavá

třísměnném

office ochota

znalost