PopisPracoviště Kroměříž

Pracovní místo vhodné pro osoby se zdravotním postižením dle § 80, zákona č. 435/2004 Sb.

- Náplň práce: ostraha objektu, kontrola vstupů a vjezdů vozidel do objektů, zápisy do evidenčních knih, jednosměnný provoz - PD
6:30-16:00hod, práce venku
- Požadujeme: čistý trestní rejstřík, spolehlivost a flexibilitu,
certifikát strážný č.68-008-E výhodou (ne podmínkou)
- Nabízíme: pracovní poměr na dobu určitou s možností
prodlužování, platové ohodnocení v závislosti na přístupu k práci
- Přihláška formou zaslaného životopisu na emailovou adresu:
zdenek@kmkonsult.cz
- Pracovní místo je zprostředkováváno agenturou práce. Pro
výběrové řízení na výše uvedenou pracovní pozici bude KM
konsult s.r.o., jakožto správce, zpracovávat Vámi poskytnuté
osobní údaje, a to v souladu s obecným nařízením o ochraně
osobních údajů (EU) 2016/679. Odpovědí na tento inzerát Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěKM konsult s.r.o. - Kroměříž, Sádky - agentura práce, Na Sádkách 3475/4c, 767 01 Kroměříž 1 Mzda minimálně16000 Kč Mzda maximálně19000 Kč Nastoupit od2019-03-11

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-03-01T14:34:31

Společnost

KM konsult s.r.o.
  • KM konsult s.r.o.
  • Kontakt : Zdeněk Večerka
  • Telefon : +420 777 776 355
  • Adresa : KM konsult s.r.o. - Kroměříž, Sádky - agentura práce, Na Sádkách 3475/4c, 767 01 Kroměříž 1

Klíčová slova

pracovní

práce

místo

agenturou

zprostředkováváno

adresu zdenekkmkonsultcz

emailovou

životopisu

zaslaného

formou