PopisPožadujeme:
komunikaci v AJ slovem i písmem se zahraničními obchodními partnery, doprovodné tlumočení během zahraničních jednání, uživatelská znalost PC-MS Office (orientace v grafických programech výhodou), organizační a komunikační schopnosti, řidičský průkaz sk. B.

Náplň práce:
organizační a administrativní podpora vedení společnosti, příprava podkladů pro jednání, komunikace s obchodními partnery, zajištění dopravy, tvorba prezentací a cenových nabídek.

Nabízíme:
dovolenou nad rámec zákona, příspěvek na stravování, firemní akce Minimální vzděláníÚSV SměnnostJednosměnný provoz PracovištěHlavní 2, Velké Přítočno, 273 51 Unhošť Mzda minimálně26000 Kč Mzda maximálně30000 Kč Nastoupit od2019-03-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-03-02T02:56:01

Společnost

de Miclén Trading, s.r.o.
  • de Miclén Trading, s.r.o.
  • Kontakt : Olga Štohrová
  • Telefon : +420 312 818 383
  • Adresa : Hlavní 2, Velké Přítočno, 273 51 Unhošť

Klíčová slova

obchodními

partnery

jednání

požadujeme komunikaci

dopravy

podpora

vedení

společnosti

příprava

podkladů