Popismísto výkonu práce : Bruntál, Zahradní 42b
náplň práce:
- obsluha strojů na děrování a navíjení střešních pásků,
- kontrola kvality výrobků,
- skládání do krabic, polepování, balení a expedice vyprodukovaných profilů,
- vypisování zpětných hlášení, výdejek, a dalších dokumentů,
- běžná údržba výrobní linky, úklid pracoviště,

nabízíme:
- zaměstnání na plný pracovní úvazek, nástup možný ihned,
- tří směnný provoz (6.00-14.00, 14.00-22.00, 22.00-6.00 hod.),
- pracovní poměr na dobu neurčitou, první smlouva na dobu určitou,
- platové ohodnocení 105,- Kč/hod, + stravenky, odměny za nezameškané hodiny, roční odměny,

požadujeme:
- práce vhodná spíše pro ženy,
- samostatnost, manuální zručnost, a spolehlivost,
- pečlivost při dodržování výrobních postupů,

životopis posílejte na e-mail: radek.krvac@styrogroup.cz, vybraní uchazeči budou oslo-veni a pozváni k osobnímu pohovoru
Z : 1.3.2019 Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostTřísměnný provoz PracovištěStyroprofile, a.s. - pracoviště Bruntál, Zahradní 1946/42b, 792 01 Bruntál 1 Mzda minimálně105 Kč Nastoupit od2019-03-04

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-03-02T02:56:01

Společnost

Styroprofile, a.s.
  • Styroprofile, a.s.
  • Kontakt : Radek Krvač
  • Telefon : +420 725 220 004
  • Adresa : Styroprofile, a.s. - pracoviště Bruntál, Zahradní 1946/42b, 792 01 Bruntál 1

Klíčová slova

práce

pracovní

dobu

místo

platové

hodiny

nezameškané

odměny

stravenky

kčhod