PopisASISTENTKA STATUTÁRNÍHO ŘEDITELE -
Náplň práce: zpracování administrativních podkladů a dalších dokladů spojených se zastupováním vedení firmy; zajišťování a účast na vybraných obchodních jednáních s tuzemskými i zahraničními zákazníky; vyřizování korespondence, e-mailové pošty, telefonátů; evidence kupních smluv, smluv o dílo; organizace a řízení dokumentů pro dotační fondy EU; organizační činnosti spojené se zastupováním vedení firmy
Požadujeme: SŠ vzdělání s maturitou; praxe v oboru výhodou; výbornou znalost anglického jazyka; organizační schopnosti; příjemné vystupování, znalost mzdové agendy výhodou
Nabízíme: hlavní pracovní poměr, pozice AŘ po dobu zástupu mateřské dovolené a dále v jiné pozici; mzdové ohodnocení dle kvalifikace a praxe; prémie k základní mzdě; školení a další vzdělávání; příspěvek na stravování a na penzijní připojištění
Tel. kontakt možný od 7.00 - 15.45 hod.

Minimální vzděláníÚSO s maturitou (bez vyučení) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěHorská 695, Horní Staré Město, 541 02 Trutnov 4 Mzda minimálně29000 Kč Mzda maximálně35000 Kč Nastoupit od2019-03-04

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-03-02T02:56:01

Společnost

Step TRUTNOV a.s.
  • Step TRUTNOV a.s.
  • Kontakt : Veronika Ježková
  • Telefon : +420 499 407 407
  • Adresa : Horská 695, Horní Staré Město, 541 02 Trutnov 4

Klíčová slova

praxe

organizační

smluv

mzdové

vedení

zastupováním

znalost

anglického

jazyka

schopnosti