Popismísto výkonu práce : oblast Bruntál
OPEN HOUSE o.p.s. vyhlašuje výběrové řízení na pozici sociální pracovník pro oblast Bruntál pro NZDM (ambulantní forma a terénní forma), 0PEN STREET Bruntál.

Hlavní pracovní náplň:

" sociální poradenství,
" sociálně terapeutické činnosti,
" sociální práce,
" pomoc při obnovení nebo upevnění kontaktu s přirozeným sociálním prostředím,
" analytická, metodická a koncepční činnost,
" administrativa, vedení dokumentace spojené s poskytováním služby,
" dodržovat a zvyšovat kvalitu poskytovaných služeb.
Vzdělání:
" vysokoškolské, vyšší odborné- splnění předpokladů pro výkon činnosti v sociálních službách dle zákona č. 108/2006 Sb., o sociálních službách,
" výhodou praxe v sociálních službách, práce s mládeží a dětmi.

Nabízíme:

" pracovní úvazek 1,0 na dobu určitou s možností prodloužení, možnost částečného úvazku.
" platové podmínky 18 000,-Kč, osobní ohodnocení 7 000,- Kč
" zaškolení, psychickou podporu, práci pod supervizí, v malém kolektivu a příjemném prostředí,
" možnost dalšího vzdělávání, podporu kreativního přístupu k práci,
" možnost ovlivnit pracovní postupy, metodické materiály,
" firemní benefity.

Další požadavky:

" trestní bezúhonnost a zdravotní způsobilost,
" časovou flexibilitu (ochota pracovat v odpoledních hodinách),
" dobré komunikační schopnosti, empatický přístup,
" aktivní přístup, zodpovědnost, schopnost pracovat samostatně i schopnost týmové práce,
" ochotu dalšího vzdělávání a práce s menšinami, subkultur,
" praxe v oboru vítána.

Další informace:

" Předpokládaný nástup ihned.
" V případě zájmu zašlete strukturovaný životopis a motivační dopis na níže uvedenou mailovou adresu. Uchazeči, kteří nebudou splňovat základní požadavky, nebudou do výběrového řízení zařazeni.
" V motivačním dopise napište důvody Vašeho zájmu, očekávání a osobní přínos pro práci, o kterou se ucházíte.
" Motivační dopis a životopis, čestné prohlášení o zdravotní způsobilosti a trestní bezúhonnosti odešlete prosím nejpozději do 31.3.2019, (zasláním souhlasíte s archivací dat pro účely výběrového řízení).
" Uchazeči, kteří budou nejlépe odpovídat zadaným požadavkům, budou přizváni k individuálnímu osobnímu pohovoru. Nejvhodnější kandidáti postoupí do užšího výběru.
" Organizace si vyhrazuje právo místo neobsadit, pokud se nepřihlásí žádný vhodný zájemce.

Kontakt:
Kamil Gavenda
Tel: 775 096 714
E mail: vr.openhouse@seznam.cz předmět: Výběrové řízení SP
Z : 1.3.2019

Minimální vzděláníVyšší odborné SměnnostJednosměnný provoz PracovištěDr. E. Beneše 309/47, 792 01 Bruntál 1 Mzda minimálně18000 Kč Nastoupit od2019-04-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-03-02T02:56:01

Společnost

OPEN HOUSE o.p.s.
  • OPEN HOUSE o.p.s.
  • Kontakt : Kamil Gavenda
  • Telefon : +420 775 096 714
  • Adresa : Dr. E. Beneše 309/47, 792 01 Bruntál 1

Klíčová slova

sociálních

řízení

práce

zdravotní

schopnost

vzdělávání

dalšího

práci

podporu

pracovní